Akcja „Choinki nadziei”

Święta Bożego Narodzenia to czas niepowtarzalny i szczególny. Będąc pod urokiem tych wyjątkowych chwil, postanowiliśmy w tym roku przystąpić do ogólnopolskiej akcji odbywającej się pod pięknym hasłem „Choinki nadziei”.Akcja ta propagowana przez Fundację Ekologiczną Arka wraz z Lasami Państwowymi i szkołami. Nadleśnictwo Trzebielino ofiarowało pachnące drzewko, a ozdoby choinkowe wykonały dzieci. W ramach akcji przedszkolaki oraz dzieci 5i 6-letnie zaprezentowały Jasełka, które były częścią artystyczną podczas wigilii dla osób starszych i samotnych z Gminy Trzebielino. W uroczystości wzięli również przedstawiciele Gminy, Szkoły i Parafii. Akcja zakończyła się powodzeniem. Świadczyły o tym radosne uśmiechy na twarzach wszystkich zaproszonych gości.