Dzień Babci i Dziadka

Tradycją w naszej szkole stały się coroczne spotkania z okazji Dnia Babci   i Dziadka. W tym roku spotkanie to miało miejsce  21 stycznia. Najmłodsze klasy I- III uświetniły te spotkanie wspaniałymi występami artystycznymi. Zaproszonych gości przywitała pani Magdalena Sibińska.Pokaz artystyczny rozpoczęli  nasi najmłodsi, czyli uczniowie klasy I a z przedstawieniem pt. „Marchewkowa niespodzianka”. Następnie wykonali wesołe tańce pt.  „Taniec połamaniec” oraz „Rock and roll dla babci”. Kolejno występowali uczniowie z klasy I b. Zaprezentowali oni pory roku oraz miesiące w przedstawieniu „Galimatias z miesiącami”, oraz zaśpiewali piosenkę. Klasa II uświetniła tę uroczystość wierszykami okolicznościowymi związanymi z tematem. Oni także zaśpiewali piosenkę, którą ponadto zilustrowali. Jako ostatni występowali najstarsi uczniowie z klasy III. Przedstawili oni kilka scenek tematycznych. Były to scenki pełne humoru i satyry, które rozbawiły publiczność. Uczniowie również zaśpiewali piosenkę.

Wszyscy mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a szanowni goście ze wzruszeniem przyjmowali słowa skierowanie do nich. Po odśpiewaniu gromkiego „Sto lat” dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom  własnoręcznie wykonane laurki i upominki. Spotkanie upłynęło w miłej i przyjaznej atmosferze przy słodkim poczęstunku.Dziękujemy serdecznie Babciom i Dziadkom za przybycie, życzymy 100 lat i zapraszamy za rok!!!