Dzień Kobiet

Dnia 8 marca dziewczęta z naszej szkoły przecierały oczy ze zdumienia, widząc kolegów z Samorządu Szkolnego odświętnie ubranych. Przyczyną tak niecodziennego ale jakże miłego dla oka widoku było przypadające na ten dzień Święto Kobiet. Chłopcy postarali się i dołożyli wszelkich starań, aby płeć piękna na długo zapamiętała ten dzień. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczali kwiaty i składali życzenia wszystkim Paniom, nawet tym najmłodszym w przedszkolu. Wszystkim udzielił się miły nastrój.
Samorząd przygotował również gazetkę, gdzie zostały zamieszczone wiersze przygotowane dla koleżanek z klasy.
Natomiast chłopcy z grupy przedszkolnej 4/5-latków zaśpiewali „Sto lat”, wyrecytowali wierszyk oraz wręczyli kwiaty swoim koleżankom.
Wszystkim wspaniałym kobietom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia samych dobrych chwil na każdy dzień roku!