Dzień Mamy i Taty

Dnia 27 maja przedszkolacy i uczniowie klas I-III świętowali Dzień Mamy i Taty. Uroczystość odbyła się na sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej w Trzebielinie. Była to bardzo uroczysta gala, podzielona na dwa etapy. Jako pierwsi zaprezentowali się uczniowie klas I-III oraz zerówka. Po nich przedszkolacy z dwóch grup przedszkolnych. Na wstępie Pani Dyrektor Dorota Grzegorczyk powitała zaproszonych gości i życzyła solenizantom wszelkiej pomyślności. Następnie odbyły się oczekiwane przez wszystkich występy. Dzieci zaprezentowały swoje możliwości recytatorsko-wokalno-taneczne. Po występach były życzenia, całusy oraz wiele radości i uśmiechu. Przy wspólnym biesiadowaniu dzieci wręczyły swoim Rodzicom upominki.
Bardzo dziękujemy Bibliotece Gminnej oraz Sołectwom za pomoc w organizacji uroczystości.
Rodzicom życzymy Wszystkiego Najlepszego z okazji Waszego Święta!