ZIEMIA W NASZYCH RĘKACH

Dnia 26.04.2013roku uczniowie naszej szkoły spotkali się na apelu z okazji Dnia Ziemi i zakończenia projektu ZIEMIA W NASZYCH RĘKACH.W spotkaniu uczestniczyli :przedstawiciel Nadleśnictwa Trzebielino pan Krzysztof Połczyński i pani Paulina Omelańska –Urząd Gminy Trzebielino .Uczniowie prezentowali modę ekologiczną ,brali udział w konkursie wiedzy ekologiczno-przyrodniczej, prezentowali wykonane przez siebie plakaty. Swoje zdolności aktorskie zaprezentowały pięcio i sześciolatki w piosenkach i wierszykach o tematyce ekologicznej.
Druga część uroczystości odbyła się na boisku szkolnym w ALEJI EDUKACYJNEJ DRZEW LEŚNYCH .Uczniowie pod okiem p.Połczynskiego wkopali tabliczki z nazwami drzew oraz posadzili nowe gatunki. Sponsorem uroczystości było Nadleśnictwo Trzebielino.
Bardzo dziękujemy.
• Wyniki konkursów
Konkurs na plakat : I miejsce klasa IV i VIl
Konkurs mody ekologicznej : I miejsce Iga Kochel klasa V
Konkurs wiedzy ekologiczno-przyrodniczej : I miejsce klasa IV