Uno, duo, tre!

Uno, duo, tre!

Po raz kolejny w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Uczniowie mieli za zadanie przygotować wystrój swoich klas oraz przebrania. Konkurs został podzielony na dwie kategorie: klas I-III i IV-VI. Klasa I przygotowała wystrój Wielkiej Brytanii zdobywając pierwsze miejsce, zaś klasie II drugiej przyznano specjalne wyróżnienie za znajomość liczebników w języku Włoskim. Klasa III również otrzymała wyróżnienie mogliśmy się tam dowiedzieć więcej o naszej Ojczyźnie.

W kategorii klas IV-VI trwała zacięta walka, dlatego też Jury zdecydowało się przyznać dwa pierwsze miejsca: klasa IV zachwyciła przepięknymi strojami tancerek flamenco, zaś klasa VI przeniosła nas w orientalny świat Chin. Wyróżnienie otrzymała klasa V.

Zwycięzcom gratulujemy!

Organizatorzy:

Elżbieta Fijałkowska

Honorata Jankowska