Podsumowanie projektu „Od Smyka do czytelnika”

W Bibliotece Gminnej 9 stycznia 2014 r. odbyło się spotkanie podsumowujące projekt „Od Smyka do czytelnika”. Realizacja projektu ruszyła we wrześniu 2014 r, na które to Biblioteka otrzymała dofinansowanie z Fundacji „Parasol”.

 

Warsztaty te stały się atrakcyjną formą edukacyjnego rozwoju naszych dzieci. W trakcie spotkań dzieci mogły min. zapoznać się z literaturą dziecięcą, poznać zawód strażaka oraz uczestniczyć w zabawach muzyczno – ruchowych, zajęciach kulinarnych oraz plastycznych.

Smyki mogły rozwinąć swoje umiejętności, własne pasje oraz miło i ciekawie spędzić czas.

 

Podczas ostatniego spotkania dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą projektu. Mogły popisać się znajomością bajek jak również uczestniczyć w zabawach ruchowych. Wielu wrażeń dostarczyły uczestnikom zajęcia plastyczne, podczas których wykonały bałwanka z masy solnej. Spotkanie kończył słodki poczęstunek przy wspólnym stole.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe Dyplomy za udział w projekcie, które wręczyła pani Iwona Szczęsna.

 

Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Krystynie Podraża, paniom:  Iwonie, Kasi,  Dorocie, oraz  Marysi  za wielkie serce, zaangażowanie oraz wspólnie, twórczo spędzony czas! Do zobaczenia.