,,Wieczorek Filmowy”

 

 

„11 marca 2016 roku w Naszej szkole po raz pierwszy odbył się „Wieczorek Filmowy”, na którym obejrzeliśmy dwa bardzo ciekawe filmy. Pierwszy z nich to „Roman Barbarzyńca”, bajka która śmieszy młodszych i starszych oraz uczy bardzo ważniej rzeczy – tolerancji wobec innych oraz tego, iż nie zawsze wygrywa „ten silniejszy”. Kolejnym filmem był „Ant- Man”, który był wybrany przez uczniów. Film ten pokazał, że warto dać drugą szansę komuś kto popełnił błąd oraz to, że rodzina jest najważniejsza. Po każdym filmie odbyła się dyskusja, którą poprowadził Pan Krzysztof Fortuna- lider Filmoteki Szkolnej oraz Panie Honorata Ślusarska i Angelika Nisztuk. Na koniec każdy z uczniów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz zostały rozlosowane nagrody.

 

Już dzisiaj zapraszamy na kolejny Wieczór Filmowy! Szczegóły już niebawem!”