Pierwszy dzień wiosny

Pierwszy Dzień Wiosny jest jak co roku hucznie świętowany w naszej szkole. W tym roku odbył się II Wiosenny Turniej Klas. Każdą klasę reprezentował jeden wcześniej wybrany przedstawiciel, który wykonywał różne zadania, np. odgadnij co jesz, zagadki wiosenne czy tor przeszkód. Największą niespodzianką okazało się zadanie, w którym nasi uczniowie musieli rozpoznać po zdjęciu z dzieciństwa swoich nauczycieli, niektórzy mięli naprawdę ciężki orzech do zgryzienia 🙂 Nie zabrakło też zadania dla wychowawców klas- musieli oni trafić do kosza- co skutkowało przyznaniem dodatkowego punktu dla klasy. Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czujnie czuwała komisja konkursowa w składzie: P. Dyrektor, P. Dorota Grzegorczyk oraz P.Elżbieta Fijałkowska, która przyznała następujące nagrody:

 

W kategorii przedszkola i zerówki:

 

I miejsce- zerówka

 

II miejsce- przedszkole

 

W kategorii klas I-III:

 

I miejsce- klasa IIA

 

II miejsce- klasa IIIB

 

III miejsce- klasa III

 

IV miejsce- klasa I

 

W kategorii klas IV-VI:

 

I miejsce- klasa IV

 

II miejsce-klasa VI

 

III miejsce- klasa V

 

 

 

Dziękujemy za świetną zabawę!