Urodziny Kubusia Puchatka

W tym roku Kubuś Puchatek skończył 90 lat. Urodziny Kubusia Puchatka odbyły się w Bibliotece Gminnej w Trzebielinie. Na tę uroczystość licznie przybyły zaproszone „starszaki” z Punktu Przedszkolnego. Najmłodsi goście Kubusia Puchatka wysłuchali opowiadania o mieszkańcach Stumilowego Lasu. Po chwili w drzwiach pojawił się Solenizant-Kubuś Puchatek. Dzieci rozpoczęły zabawy i tańce z Kubusiem. W międzyczasie Pan Pszczelarz Leszek opowiadał dzieciom o życiu pszczół, budowie ula. Potem przyszedł czas na zaśpiewanie sto lat i wręczenie kwiatków Kubusiowi. Po miłej zabawie na dzieci czekał słodki poczęstunek. Na zakończenie dzieci jeszcze raz zatańczyły razem z Kubusiem wspólny taniec, a potem wróciły uradowane do przedszkola. Był to miły i niezapomniany dzień.

Dziękujemy Kubusiowi Puchatkowi za zaproszenie na tę wspaniałą uroczystość.