Wieczór filmowy

Dnia 18. 11. 2016 r. po raz drugi w naszej szkole odbył się Wieczór Filmowy. Tym razem wieczór filmowy był podzielony na dwie części. W pierwszej brali udział uczniowie klas 0-III, natomiast w drugiej uczniowie klas IV- VI. Młodsi uczniowie obejrzeli film pt. ,Zwierzogród”. ,,Zwierzogród”- to świetna komedia dla całej rodziny. Opowiada o losach króliczka Judy, która od dziecka marzy aby zostać policjantką. W bajce ukazana jest silna więź króliczka z lisem i ich wspólny cel- rozwiązanie zagadki kryminalnej. Z filmu można wywnioskować, iż warto dążyć do spełnienia swoich marzenia. Opowiada on także o wartości prawdziwej przyjaźni. Starsi uczniowie wstępnie wybrali film pt. Harry Potter jednak ostatecznie zdecydowali się obejrzeć Zwierzogród. Po wspólnym seansie odbyła się dyskusja oraz losowanie upominków. Frekwencja była wysoka więc zapewne niedługo odbędzie się kolejny Wieczór Filmowy, na który serdecznie zapraszamy!!!