Andrzejki u 3-latków

Andrzejki są specjalną okazją do zorganizowania ostatnich hucznych zabaw przed rozpoczynającym się adwentem. Zarówno dorośli jak i dzieci lubią czasami spędzić czas inaczej niż zawsze i oderwać się od rzeczywistości. Maluszki z naszego przedszkola swoje Andrzejki obchodziły 30 listopada. Dzieci ubrane w stroje wróżek i czarodziejów przeniosły się w świat magii i wróżb. Pod opieką swoich Pań lały wosk, poznały przyszłość jaką przepowiedziała magiczna kula, odbyły wyścig kapci czy poznały imiona swoich przyszłych wybranków serca. Po wspólnych tańcach i zabawie była też chwila wytchnienia przy słodkościach, które uzupełniły energię dzieci. Dzięki rodzicom, którzy przygotowali piękne stroje swoim dzieciom każde dziecko mogło poczuć się bardzo wyjątkowo. Ten magiczny dzień będziemy wspominać jeszcze długo.