„Dzień Pluszowego Misia”.

Od kilku lat 25-go listopada na całym świecie obchodzi się „Dzień Pluszowego Misia”. W naszym przedszkolu również obchodziliśmy to święto. 28 listopada odbyły się zajęcie otwarte dla rodziców pod hasłem „Wszystkie Misie nasze są”.

W dniu obchodów święta misia przygotowanych było wiele atrakcji. Tego dnia wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola misie małe i duże, z którymi tańczyły, śpiewały i rozwiązywały przeróżne zadania. Poznaliśmy również piosenkę o „Niedźwiadku” . Oczywiście nie mogło zabraknąć małego co nieco uwielbianego przez wszystkie misie czyli miodku. Na zakończenie dzieci wspólnie z rodzicami bądź dziadkami tworzyły piękne kolorowe misie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i babci dzieci za zaangażowanie i wspólne świętowanie „Światowego Dnia Pluszowego Misia”.