„Dzień Nauczyciela na wesoło”

Tegoroczną rocznicę Dnia Komisji Edukacji Narodowej postanowiliśmy uczcić na wesoło. Codzienne obowiązki zarówno nauczycieli jak i uczniów wiążą się w z wieloma stresującymi sytuacjami. Dlatego uznaliśmy, że w tym dniu warto się odstresować i spojrzeć na codzienność z nieco innej perspektywy.
Uczniowie klas od IV do VII zaprezentowali swoje talenty aktorskie i wokalne. Niektóre z nich okazały się dla nas wielką niespodzianką. Młodzi artyści ukazali szereg komicznych scenek mających miejsce w codziennej rzeczywistości szkolnej w relacjach pomiędzy uczniem a nauczycielem. Scenki przeplatane były popisami talentów wokalnych.
Nie obyło się również bez wzruszających przeprosin za nie zawsze wzorowe zachowanie oraz podziękowań za ciężką pracę wkładaną w codzienne edukowanie najmłodszych.

Natomiast klasa III zamieniła się rolami ze swoją panią. Dzieci zastąpiły panią w prowadzeniu zajęć, wcześnie się do nich przygotowując. Była również niezapowiedziana kartkówka a przy tym super zabawa!