Urodziny Kubusia Puchatka

Dnia 17. 10. 2017 r. na zaproszenie Biblioteki Gminnej w Trzebielinie dzieci z trzech grup przedszkolnych świętowały urodziny Kubusia Puchatka. Były to 91 urodziny ulubionego przez dzieci misia. Na wstępie pani Iwona Szczęsna przeczytała krótkie wierszyki o wszystkich bohaterach mieszkających w Stumilowym Lesie. Następnie dzieci odgadywały zagadki oraz poznały historię powstania książki o przygodach Kubusia Puchatka autorstwa A. A. Milne’a. Jednak najbardziej oczekiwanym momentem było przybycie solenizanta. Dzieci z wielką radością przywitały Kubusia Puchatka. Złożyły mu życzenia urodzinowe a także podarowały prezenty. Następnie, jak to bywa na urodzinach był czas na tańce i śpiewy. Po wspólnej zabawie przyszła pora na „małe Conieco”, czyli pyszne soczki i słodkości. Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie i będziemy długo wspominać ten szczególny dzień.

Bardzo dziękujemy Paniom z Biblioteki oraz Kubusiowi za tak mile spędzony czas.