Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 8 listopada był bardzo wyjątkowy dla dzieci 3, 4 i 5-letnich a także dla ich rodziców. Tego dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość – pasowanie na przedszkolaka. Uroczystość odbyła się na sali gimnastycznej. Rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej. Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności. Pokazały, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i taniec. Po części artystycznej dzieci złożyły ślubowanie i obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pań i pomagać kolegom. Następnie pani dyrektor Dorota Grzegorczyk dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.