Akcja „Dar serca”

Dnia 6 grudnia 2017 roku do Szkoły Podstawowej w Trzebielinie przybył św. Mikołaj wraz ze śnieżynkami ( W roli Mikołaja Kacper Szmarkieta z klasy VII natomiast śnieżynki to Marta Jabłońska kl. IV b, Marika Staroszak kl. IV b oraz Marta Rudzińska kl. IV a). Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków oraz uczniów. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia oraz prezenty zakupione przez rodziców oraz Panią Dyrektor. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą grzeczne.
Po wizycie w szkole Mikołaj oraz śnieżynki pojechali wraz z opiekunem i inicjatorem akcji p. Magdaleną Dawidowicz do szpitala w Miastku. Tam rozdali dzieciom będącym tego dnia na oddziale pediatrycznym prezenty tj. malowanki, kredki, farby, książeczki oraz misie, które były zebrane przez dzieci naszej szkoły. Wracając do szkoły nie zapomnieliśmy zajechać do Ośrodka zdrowia i tam podarować misia dzieciom będącym u pani doktor. Wszystkim napotkanym osobom składaliśmy życzenia z okazji zbliżających się świąt.