Bal karnawałowy

Dzień 25. 01. 2018 r. był bardzo wyjątkowy. Przedszkolaki oraz uczniowie naszej szkoły bawili się na zabawie karnawałowej, która odbyła się na sali widowiskowej przy Bibliotece Gminnej. O godzinie 10.00 harcowały przedszkolaki i uczniowie klas I-III. Natomiast starsi uczniowie dwie godziny później. Sala tego dnia zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, zwierzątek i innych barwnych postaci z kreskówek i bajek. Bal poprowadził Klaun Jarek, który od samego początku skoczną muzyką zagrzewał dzieci do tańca. Atmosfera była niesamowita. Dzieci brały udział w wielu ciekawych konkursach. Jak na bal karnawałowy przystało, spośród dzieci zostali wybrani Królowie i Królewny Balu. Tego dnia nie brakowało wielu emocji, radości i euforii. Nie obyło się też bez niespodzianek. Pod koniec balu przybył sam św. Mikołaj, który rozdał dzieciom prezenty. Serdecznie dziękujemy Radzie rodziców, rodzicom oraz Bibliotece Gminnej za zaangażowanie w organizację balu.