Kiermasz książek

Wszystkich miłośników dobrej, a przy okazji taniej, książki zapraszam na kiermasz książek, który mieści się w szkolnej bibliotece.
Już od poniedziałku ( 19 marca) zapraszam do biblioteki, gdzie każdy będzie mógł wybrać dla siebie książkę, a może też dla kogoś bliskiego, np. w prezencie. Tu każdy znajdzie coś dla siebie-nauczyciel, uczeń, czy też rodzic. Kiermasz prezentuje bogaty wybór książek z różnych dziedzin. Uśmiechają się tu do nas książeczki dla przedszkolaczków, kolorowanki dla najmłodszych, piękne książki albumowe oraz literatura fachowa: słowniki, lit. pedagogiczna i metodyczna, znajdzie się też coś dla smakoszy lubiących gotować , poliglotów oraz miłośników zwierząt i pasjonatów ogrodnictwa.
Najtańsza książka kosztuje tylko złotówkę, a najdroższa 19,99 zł.
Kiermasz czynny będzie w godzinach pracy biblioteki ( pon. 7:45- 10; śr.10;30-12; czw. 7:45- 10; pt. 7:45- 11:30)
21 marca- w Dzień Wiosny -Biblioteka nie będzie czynna.
Pozostaje mi już tylko zawołać: Do zobaczenia w bibliotece szkolnej!
Ewa Surma