Kiermasz wielkanocny

Przedświąteczne dni w naszej szkole były bardzo wyjątkowe ponieważ odbył się kiermasz wielkanocny. Podczas kiermaszu można było zakupić różnorodne dekoracje świąteczne, takie jak: jajka, króliczki, kurczaczki, baranki, palemki, koszyczki oraz stroiki. Wszystkie ozdoby zostały wykonane własnoręcznie z różnych materiałów przez naszych uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Ponadto na kolorowym stole nie zabrakło słodkości. Można było zakupić ciasta i inne przepyszne wypieki przygotowane przez rodziców i nauczycieli. Chętnych na smakołyki nie brakowało. Kiermasz cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. Bardzo dziękujemy dyrekcji, gronu pedagogicznemu, rodzicom a przede wszystkim naszym dzieciom za pomoc w organizacji kiermaszu. Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili świąteczne ozdoby. Mamy nadzieję, że ozdobią one Wasze wielkanocne stoły.