XI Trzebielińskie Biegi Przełajowe

Dnia 24.03.2018r. odbyły się XI Trzebielińskie Biegi Przełajowe organizowane w ramach powiatowego cyklu „Cross Festiwal”. W biegach udział wzięło ponad 200 biegaczy. Głównym organizatorem była SP w Trzebielinie oraz UKS Trzebielino którego opiekunem jest p. Andrzej Labuda. Dla wszystkich uczestników zapewniony był ciepły posiłek który został przygotowany przez panie kucharki. Sponsorami byli: Nadleśnictwo Trzebielino, Starostwo Powiatowe w Bytowie, Gmina Trzebielino, Talex Borzytuchom. Biegacze rywalizowali na dystansach: 200m, 500m, 1000m, 1500m, oraz bieg otwarty 3400m. Ze szkoły Podstawowej w Trzebielinie startowało kilkunastu biegaczy, najlepsze miejsce w kategorii wiekowej 2010-2009 zajął uczeń klasy II Szymon Welzandt (10 miejsce). Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości. Nauczycielki i nauczyciele ze Szkoły w Trzebielinie pomagały przy organizacji zawodów. Za pomoc w organizacji imprezy serdecznie dziękują organizatorzy.