Rajd „Psikus”

Dnia 15 maja odbyła się w naszej szkole kolejna edycja pieszego rajdu pod nazwą „ Psikus”. Rajd ten organizowany był po raz osiemnasty. Brały w nim udział grupy przedszkolne jaki i wszystkie klasy. Dzieci w raz opiekunami musieli przejść wyznaczoną trasę, co nie było łatwym zadaniem, gdyż było słonecznie i ciepło. Na trasie było wyznaczonych sześć punktów kontrolnych, na których każda grupa musiała wykonać zadania. Tym razem były to zadania związanie ze sportem, tj. wyścigi, ćwiczenia, skoki. Trasa przebiegała przez piękne krajobrazy, które mogliśmy podziwiać. Po powrocie z trasy czekał na wszystkich posiłek, tj. uwielbiane przez dzieci pieczone kiełbaski i woda. Na sam koniec odbył się turniej piki nożnej. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale i jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy zdrowo spędzić czas.