Cyrk Szok

Dnia 20 czerwca odwiedził naszą szkołę Cyrk „Szok”. Nazwa cyrku jest dopasowana do zaprezentowanego programu artystycznego. Artyści dostarczyli nam wielu ciekawych i szokujących przeżyć. Program artystyczny rozpoczął się od trudnego pokazu akrobatycznego. Wystąpił przed nami także wesoły klaun, który bawił dzieci swoimi sztuczkami. Wybrane przez artystów dzieci miały okazję z bliska podziwiać triki cyrkowe. Mogły również brać czynny udział w realizacji wielu trików i sztuczek cyrkowych, co wzbudzało ogólną radość. Chwilą zapierającą dech w piersiach była, gdy artysta pojawił się z wężem. Wyszedł on z wężem do publiczności i każdy mógł go dotknąć. Niektóre dzieci wykazały się dużą odwagą głaszcząc długiego węża. Można było zobaczyć pokazy żonglerki, iluzji, jazdy na miniaturowym rowerku. Dzieci bardzo chętnie brały udział w sztuczkach cyrkowych. Występ dostarczył wszystkim zebranym mnóstwo miłych wrażeń i przeżyć. Publiczność gromkimi brawami podziękowała za niezwykłe widowisko.