III Festyn rodzinny

W niedzielę 17 czerwca odbył się już po raz trzeci Festyn rodzinny organizowany przez naszą szkołę. Tym razem pogoda jak i frekwencja dopisały. Festyn nosił miano „Festyn rodzinny z patronem- Rafał Majka”. Dzieci chętnie wykonywały zadania na punktach kontrolnych o różnych tajemniczych nazwach. W między czasie miały możliwość pozjeżdżania na dmuchanej zjeżdżalni albo zrobienia sobie pięknych kolorowych warkoczyków. Następnie rodziny walczyły w różnych ciekawych konkurencjach o tytuł Rodziny Roku. Walka była bardzo zacięta. Najlepsza okazała się rodzina państwa Bieńkowskich, zdobywając tytuł Rodziny Roku 2018. Odbyły się również zacięte mecze piłki nożnej z udziałem dzieci i tatusiów. Finałem imprezy był mecz piłki siatkowej: nauczycielki kontra mamy. Tym razem zakończył się zwycięstwem mam. Panie z Rady Rodziców sprzedawały słodkości upieczone przez rodziców. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za wesołą zabawę. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomagali nam zorganizować tegoroczny festyn. Dziękujemy i do zobaczenia za rok!