Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Dnia 22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Tradycyjnie zakończenie roku szkolnego odbyło się mszą świętą, która odbyła się w kościele parafialnym w Trzebielinie. Dalszy ciąg uroczystości odbył się na naszej sali gimnastycznej. Po otwarciu uroczystości Pani Dyrektor przywitała wszystkich zaproszonych gości, rodziców oraz dzieci. Następnie nadeszła najbardziej oczekiwana chwila, czyli nagrody dla najlepszych uczniów. Wójt oraz Rada Gminy przyznali stypendia dla uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Należą do nich:
Marta Rudzińska z kl. IV a, średnia 5,75
Marika Staroszak z kl. IV b, średnia 5,46
Marta Jabłońska z kl. IV b, średnia 5,31
Seweryn Sibiński z kl. VII, średnia 5,29

W naszej szkole dyplomy i stypendia wręczała Sekretarz Gminy Trzebielino Pani Grażyna Bodnar. Następnie najlepsi uczniowie klas najmłodszych zostali nagrodzeni dyplomami i nagrodami. Wychowawcy klas starszych także wręczyli nagrody i dyplomy dla uczniów kl. IV-VII, którzy uzyskali najwyższą średnią i otrzymali świadectwo z czerwonym paskiem. Pozostali uczniowie otrzymali świadectwa z rąk swoich wychowawców w swoich klasach.

Pani Dyrektor wręczyła podziękowania wszystkim Przyjaciołom Szkoły. Było ich naprawdę wielu, za co serdecznie jeszcze raz dziękujemy. Po części oficjalnej nastąpiła część artystyczna zaprezentowana przez uczniów klasy I. Nie zabrakło „czegoś na wesoło”, czyli występu w wykonaniu naszej grupy kabaretowej. Uroczystość nie mogła zakończyć się bez symbolicznego odliczania do wakacji, w którym wszyscy zebrani bardzo żwawo uczestniczyli.
Życzymy wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku! Wracajcie do szkoły zdrowi, wypoczęci i z uśmiechem na twarzy!