Dzień Kropki

Przedszkolaki w swoich grupach obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki, który w tym roku przypadł na sobotę 15 września. Święto Kropki obchodzone jest wielu krajach i zostało zainicjowane historią Petera H. Reynoldsa ukazaną w książce o tytule „Kropka”. Historię dziewczynki o imieniu Vashti, która nie wierzyła w swoje możliwości przedszkolacy obejrzeli podczas krótkiej animacji. Po niej odbyła się rozmowa na temat swoich ukrytych talentów. W Dniu Kropki staraliśmy się w dzieciach odkryć jakieś mocne strony oraz poznać aktywności, które sprawiają im radość. Dzieci tego dnia wykonywały dużo aktywności plastycznych, muzycznych, aktorskich i sportowych. A wszytko po to, aby uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Do obejrzenia fotografii z tego dnia zapraszamy do Galerii.