Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 11 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji odbył się uroczysty apel. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem przewodniczącej szkoły, która przywitała wszystkich zebranych. Po chwili na scenę wkroczyła klasa IV, która zatańczyła do piosenki Britney Spears pt. „Baby one more time”. Następnie pojawiło się zagadkowe pytanie: Która Pani/Pan jest najlepsza/najlepszy?. Na to dość trudne pytanie próbowali odpowiedzieć przedstawiciele klas 0-III. Spór został rozstrzygnięty, gdy na przygotowanym projektorze wyświetliliśmy nagrany wcześniej filmik. Filmik przedstawiał wypowiedzi dzieci z każdej grupy przedszkolnej i szkolnej na temat Pań/Panów pracujących w naszej placówce. Przy projekcji filmików śmiechu było co nie miara. Kolejno nasi najmłodsi, czyli przedszkolacy zaprezentowali się w piosence „Dla Nauczyciela”. Po tak radosnym występie nadszedł czas na życzenia, które złożyli uczniowie klasy IV. Na zakończenie apelu przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego rozdali słodkie upominki.