Urodziny Kubusia Puchatka

Dzieci z dwóch grup przedszkolnych w czwartek 18 października odwiedziły Bibliotekę Gminną w Trzebielinie. Zostały zaproszone na urodziny Kubusia Puchatka. Przed przybyciem solenizanta p. Iwona przywitała wszystkich gości i nauczyła piosenki/ mruczanki przeznaczonej dla Kubusia. Misiu troszkę się zawstydził tak dużej ilości gości. Jednak gdy wszedł, zobaczył uśmiechy na buziach dzieci i przytulił je. Uściskom nie było końca. Przedszkolacy obdarowały Kubusia prezentem- portretem oraz kartkami z życzeniami. Następnie dzieci z uwagą słuchały fragmentów przygód Puchatka. Był też czas na urodzinową zabawę i rozmaite tańce. Na koniec dzieci za wspaniałą zabawę otrzymały medal Kubusia. Nie obyło się też bez poczęstunku, czyli pysznego soczku i słodkości. Jeszcze raz życzymy Kubusiowi wszystkiego najlepszego a Paniom z Biblioteki dziękujemy za wspólną zabawę.