Ślubowanie I klasy

W piątek 19 października 2018 r. odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. Uroczystość rozpoczęła się wystąpieniem wychowawcy klasy p. Magdaleny Sibińskiej, która powitała wszystkich zebranych. Następnie uczniowie klas starszych gorąco przywitali swoich młodszych kolegów. Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Najważniejszym momentem dla uczniów klasy pierwszej było złożenie uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie ich na uczniów. Tym samym pierwszoklasiści zostali włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Sportowców Polskich w Trzebielinie. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz rożki pełne słodkości. Naszym najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów i radości ze zdobywania wiedzy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.