Apel przedszkolaków z okazji Święta Niepodległości

Przedszkolacy w bieżącym tygodniu przygotowywali się do obchodów 100 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Poznawali symbole narodowe, dekorowali swoje sale, a także uczyli się hymnu i patriotycznych piosenek. Uwieńczeniem tych przygotowań był uroczysty apel, który dobył się w piątek 9 listopada. Grupa 4/5-latków rozpoczęła apel wierszem „Kto Ty jesteś” w wersji powiązanej z uroczystością. Kolejno wystąpiła zerówka ukazując znaczenie Święta Niepodległości. Po apelu wszyscy zebrani utworzyli piękną biało- czerwoną flagę, którą możemy podziwiać na poniższej fotografii. Tego dnia odbył się również uroczysty przemarsz przedszkolaków i uczniów klas I-III, podczas którego były rozdawane ordery „Kocham Polskę”. Orderów przygotowaliśmy 100, choć tylu przechodniów nie udało się spotkać. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia znajdujących się w Galerii.