27 Finał WOŚP

27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Przez cały dzień wolontariusze z naszej szkoły kwestowali z puszkami na terenie naszej gminy. O godzinie 14.00 na sali gimnastycznej naszej szkoły odbyły się mecze piłki siatkowej, w którym wzięły udział trzy drużny. Tak naprawdę nie liczyło się zwycięstwo tylko dobra zabawa połączona z akcją charytatywną. Po ekscytujących meczach spotkaliśmy się na sali widowiskowej, gdzie odbyła się licytacja przedmiotów przeplatana wspaniałymi występami dzieci. Nasza szkołę reprezentowały przedszkolaki z trzech grup przedszkolnych oraz uczniowie klasy VII. Dzień upłynął nam w bardzo radosnej atmosferze. Jednak najważniejsze jest to, że udało się pobić ubiegłoroczny rekord i zebrać niewiarygodną sumę 13 813,49 zł i 7,13 euro! Dziękujemy wszystkim i do zobaczenia za rok!