Dzień chłopaka

30 września obchodzony był w naszej szkole i w przedszkolu  Dzień Chłopaka. Dziewczęta z klasy ósmej stanęły na wysokości zadania nie zapominając o życzeniach i drobnych upominkach dla wszystkich chłopców. Klasy 0a i 0b również nie zapomniały o swoich kolegach. Przygotowały dla nich zadania do wykonania, z którymi zresztą chłopcy szybko się uporali. Zabawa była przednia i  wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie otrzymali pamiątkowy dyplom „SUPER CHŁOPAKA” i magiczny krawat.
Wszystkim chłopcom z okazji ich święta składamy najserdeczniejsze życzenia!

Dzień chłopaka Przedszkolaki spędziły na sportowo. Było wiele konkurencji, puszczanie baniek oraz słodki poczęstunek przygotowany przez dziewczynki. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale ??

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Środa, 2 października 2019