Z wizytą na zajęciach techniki w klasie czwartej i piątej.

Uczniowie z klasy czwartej i piątej podczas zajęć techniki świetnie się „bawią”. Korzystając z wiertarki, młotków, imadła i wielu innych narzędzi, w które jest wyposażona pracownia techniki, pukają, stukają, wiercą otwory, szlifują i wykonują wiele ciekawych czynności technologicznych by w finalnym efekcie zaprezentować swoje prace, czyli „węża” i „skrzata”- jako ciekawe uchwyty na długopis. Zajęcia te dostarczają wiele ciekawych doświadczeń i przeżyć.

Z wizytą na zajęciach techniki w klasie czwartej i piątej c.d.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Niedziela, 9 lutego 2020


Z wizytą na zajęciach techniki w klasie czwartej i piątej c.d.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie Piątek, 7 lutego 2020