Insta.Ling

Nasza szkoła korzysta z portalu Insta.Ling. Jest to strona WWW do nauki słówek języków obcych oraz ortografii języka polskiego. Każdej klasie zostały przydzielone słówka z przerabianego w szkole materiału, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców. Uczniowie klas 4-6 już od dzisiaj mają możliwość bezpłatnego korzystania z serwisu. Wszystkim uczniom zostały przydzielone hasła i loginy. Zachęcam do wspólnej nauki!