INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2020-2021

SZANOWNI RODZICE/OPIEKUNOWIE

W dobie pandemii rozpoczynamy nowy rok szkolny 2020/2021.

Z dużą dozą ostrożności i dbałością o zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków nauczania podejmujemy działania związane z organizacją nowego roku szkolnego. Opracowane zostały procedury postępowania sanitarno-epidemiologicznego szkoły oraz formy pracy wynikające z zagrożeń występujących na naszym terenie. Wszelkie informacje zostaną Państwu przekazane podczas organizowanych spotkań z rodzicami oraz za pośrednictwem E-dziennika.

W związku ze zmienną sytuacją epidemiczną na terenie województwa pomorskiego zwracam się z prośbą o codzienne śledzenie komunikatów publikowanych na stronie szkoły, bądź wysyłanych za pośrednictwem E-dziennika. Sytuacja jest dynamiczna i wcześniejsze ustalenia i plany mogą ulec zmianie.

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września o godz.9.00 na boisku szkolnymprzy wejściu głównym szkoły (w zależności od pogody) dla klas 0-VIII.

W przypadku deszczowej aury uczniowie kierują się bezpośrednio do wyznaczonych sal lekcyjnych, na spotkanie z wychowawcą.

– uczniowie kl. 0-III– wejście boczne od strony stołówki

– uczniowie klas IV-VIII – wejście główne od strony boiska

Dla grup przedszkolnych ( 3-4 latki oraz 4-5 latki ) inauguracja roku przedszkolnego 2020/2021 odbędzie się 31 sierpnia oraz 1 września z podziałem na grupy ( zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami z wychowawcami grup ).

UWAGA: Wszystkie osoby poruszające się po przestrzeni wspólnej obowiązuje zachowanie reżimu sanitarnego (dezynfekcja rąk, zakrywanie ust i nosa, zachowanie dystansu społecznego min. 1,5m)