Akcja Żonkile

Biblioteka – Gminne Centrum Kultury w Trzebielinie we współpracy z naszą szkołą wzięły udział w corocznej akcji Żonkile.

 Istnieje wiele opcji, by wziąć udział w akcji Żonkile – niezależnie od tego, czy mieszkamy w Warszawie czy poza nią. Czy zaangażujecie się online czy offline 🙂🌼 Każda forma uczestnictwa i zaangażowania będzie niezwykle cenna…Wraz ze Szkoła Podstawowa im. Sportowców Polskich w Trzebielinie, uczniami klas 4-8 oraz Panią Ewą Surma włączyliśmy się do #AkcjiŻonkile poprzez plastyczną formę. Młodzież na lekcji otrzymali krótką informację na temat Powstania w Getcie Warszawskim, następnie zabrali się do wykonania żonkili-🌼żonkile symbolizują pamięć, szacunek i nadzieję. Związane są z postacią Marka Edelmana, ostatniego przywódcy Żydowskiej Organizacji Bojowej. Efekty ich pracy widać poniżej⬇️🌼🌼🌼Dziękujemy-Pamiętamy🌼🌼🌼#ŁączyNasPamięć#powstanie#AkcjaŻonkile#polinmuseum#biblioteka#library#trzebielino#pomorześrodkowe#book#książki#książka#bookstagram#books#bibliotekatrzebielino#powiatbytowski

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „19 1943 POWSTANIE W GETCIE WARSZAWSKIM ŁĄCZY NAS PAMIĘĆ * ** *”
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, kwiat i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i w budynku
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „女 19IV 19 IV 1943 POWSTANIE W GETCIE WARSZAWSKIM *メ☆X”
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i przyroda
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst
Może być ilustracją
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat
Może być zdjęciem przedstawiającym tekst
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat, w budynku i ceglany mur
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat