IX Biegi Trzebielińskie

Dnia 19.03.2016r.  w IX edycji biegów trzebielńskich organizowanych w ramach powiatowego cyklu „Cross Festiwal” wzięło udział 267 zawodników, w 12 kategoriach wiekowych. Po raz pierwszy wystartowali najmłodsi  w biegu przedszkolaka.

Organizatorami biegu byli: SP Trzebielino oraz UKS Trzebielino którego opiekunem jest Andrzej Labuda.

Sponsorzy: Starostwo Powiatowe w Bytowie, Nadleśnictwo Trzebielino, GKRPA w Trzebielinie, Talex  Borzytuchom.

Pogoda tym razem nie spłatała psikusa i pozwoliła przeprowadzić wszystkie biegi w podobnych, dobrych warunkach.

Roczniki 2007-08, 2005-06 dziewczęta i chłopcy mieli do pokonania trasę 500 m.

Roczniki 2003-04 dziewczęta i chłopcy biegli na dystansie 1000 m.

Rocznik 2000-02 dziewczęta 1000 m, chłopcy 1500 m .

Bieg otwarty miał dlugość 3400 m, bieg przedszkolaka 200 m.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

bieg przedszkolaka: dz, 1. Kaja Rutz – Brzeźno Szlacheckie

2. Tatiana Gierczyńska – Niepoględzie

3. Agata Zembrowska – SP1 Bytów

 

chł. 1. Jan Koszela – SP1 Bytów

2. Ksawery Pituch – SP Niedarzyno

3. Maciej Gruchała – ZS Rokity

 

rocznik 2007-08:       dz, 1. Hanna Hołowiej – SP1 Bytów

2. Maja Galęba – ZS Studzienice

3. Marcelina Wenta – ZS Rokity

 

chł. 1. Oliwier Borowiak – Przechlewo

2. Jakub Świątkowiak – Talex Borzytuchom

3. Karol Lezański – Szczenurze  Ekoludek

 

rocznik2005-06       dz, 1. Hanna Grabowska – SP Trzebielino

2. Roksana Piechowska – Lipnica

3. Oliwia Stolc – SP1 Bytów

 

chł. 1. Kuba Borsuk – Przechlewo

2. Szymon Biernat – SP3 Sławno

3. Filip Czawłytko – ZS Kołczygłowy

 

rocznik 2003-04      dz, 1. Regina Piechowska – Lipnica

2. maria Stroike – Przechlewo

3. Marta Lemańczyk – Lipnica

 

chł. 1. Krzysztof Kasprowicz – SP Rekowo

2. Marcel Papke – Szczenurze Ekoludek

3. Daniel Orłowski – Niepoględzie

 

rocznik 2000-02      dz, 1. Weronika Lewna – G. Słupsk

2. Katarzyna Główczewska – G.1 Bytów

3. Magdalena Pela – G. Niepoględzie

 

chł. 1. Jakub Struniawski – G. Kołczygłowy

2. Dominik Cyrson – G.2 Bytów

3. Oliwier Jończyk – G. Borzytuchom

 

bieg otwarty           kobiety: 1. Antonina Rychter – MKL Szczecinek

2. Joanna Kalinowska – Talex Borzytuchom

3. Anna Garapuczyk – niezrzeszona

 

mężczyźni:  1. Łukasz Wirkus – Talex Borzytuchom

2. Patryk Jakub – Talex Borzytuchom

3. Patryk Mański – Talex Borzytuchom