„Jasełka dla Babci i Dziadka”.

Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i duuu…żo radości! Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!

Dzień Babci i Dziadka to wyjątkowe dni, w których dane nam jest okazać wdzięczność naszym dziadkom za ich bezwarunkową miłość do swoich wnucząt. Każdy z nas, kto spędził z Nimi swoje dzieciństwo, wie, jak wiele uczuć i pięknych momentów doświadczył w kontakcie z tymi kochanymi osobami.

Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków.  W piątek, 23.01.2015 roku przedszkolaki wraz ze starszymi kolegami z zerówki przedstawili „Jasełka dla Babci i Dziadka”. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.