Konkurs

13.06.2013 roku w naszej szkole odbył się I Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów Szkół Podstawowych. Konkurs został podzielony na 3 kategorie: klas IV, V i VI. Każdą klasę reprezentowało 2 uczniów ze swojej szkoły. W tym roku gościliśmy również reprezentantów SP Suchorze z klas V i VI. Uczniowie pisali test przygotowany specjalnie dla każdej kategorii. Wyniki prezentowały się następująco:

Klasa VI:

miejsce I: Maja Krefta, SP Suchorze

miejsce II: Izabela Rapita, SP Trzebielino

miejsce III: Mikołaj Jedlecki, SP Suchorze.

Reprezentująca klasę VI Alicja Bartochowska zajęła IV miejsce różnicą zaledwie 0,5 punkta.

Klasa V:

miejsce I: Piotr Zacholski, SP Trzebielino

miejsce II: Arkadiusz Gałczyński, SP Suchorze

miejsce III: Michał Dawidowicz, SP Suchorze.

Należy podkreślić, iż Piotr Zacholski zdeklasował swoich rywali wygrywając największą, bo aż 10 punktową przewagą. Reprezentująca V klasę Alina Sieklucka z SP Trzebielino zdobyła IV miejsce.

Reprezentujące SP Trzebielino uczennice klasy VI zdobyły odpowiednio:

miejsce I: Róża Jazowska, SP Trzebielino

miejsce II: Karolina Szapiel, SP Trzebielino.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nagrody w konkursie ufundowali: Urząd Gminy Trzebielino, p. Antoni Dydyna, Auto serwis „U Bartka” Bartosz Jankowski oraz Auto Import „Lukas” Łukasz Szewczuk.

Organizator konkursu: Honorata Jankowska