Policjanci w Przedszkolu

11.09 dzieci z p-ktu przedszkolnego odwiedzili policjanci. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo. Policjanci rozmawiali z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominali jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Przypominali również o korzyści noszenia ubrań i obuwia posiadającego elementy odblaskowe. Największym jednak zainteresowaniem wśród maluchów była, możliwość obejrzenia radiowozu. Dzieci bardzo chętnie brały udział w dyskusji, za co otrzymały kolorowanki. Dzięki takim spotkaniom policjant będzie kojarzył się przedszkolakom, jako osoba, której nie należy się bać i do której zawsze i w każdej sytuacji można zwrócić się o pomoc.