Rajd Psikus

W środę 12 czerwca odbył się w naszej szkole Rajd PSIKUS. Tradycyjnie wszystkie klasy wraz z wychowawcami oraz nasze przedszkolaki uczestniczyły w rajdzie pieszym zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski. Choć żar lał się z nieba nasze dzieci odpowiednio ubrane i zaopatrzone w wodę ruszyły sprostać zadaniom, które czekały na trasie. Musiały zatrzymać się przy każdym punkcie kontrolnym ( a było ich pięć ) i wykonać zadania, które były dla nich przygotowane. Po wyczerpujących zadaniach dzieci wróciły do szkoły, gdzie czekała na nich bułka z kiełbaską i oczywiście woda. Za wykonanie zadań dzieci otrzymały Certyfikat uczestnictwa w Rajdzie PSIKUS.
Dzień zakończył się meczem piłki siatkowej uczniowie kontra nauczyciele. Oczywiście uczniowie wygrali. Gratulujemy wygranej i dziękujemy wszystkim za udział i dobrą zabawę.