Spotkanie autorskie z Barbarą Gawryluk

Dnia 22 maja w Bibliotece Gminnej w Trzebielinie odbyło się spotkanie autorskie z reporterką i autorką literatury dziecięcej- Barbarą Gawryluk. W spotkaniu udział wzięli uczniowie klas 0-III. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie. Na wstępie autorka opowiedziała o początkach swojej pasji, a także o etapach powstawania książek. Pani Gawryluk przedstawiała okoliczności, które skłoniły ją do napisania swoich książek. Były to bardzo interesujące historie. Co ciekawe, większość inspiracji pisarka zaczerpnęła z życia. Opowieść była przeplatana fotografiami przedstawiającymi autorkę wraz z rzeczywistymi bohaterami jej książek. Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o piesku Dżoku, foczce Klifce, czy śwince Tutu. W trakcie spotkania dzieci miały możliwość zadawania pytań oraz otrzymania autografu. Uczniowie z takim zaciekawieniem słuchały pisarki, że po powrocie do szkoły rozpoczęło się wspólne czytanie książeczek Pani Barbary Gawryluk. Dziękujemy Paniom z Biblioteki za możliwość spotkania z tak niezwykłą osobą.