Spotkanie podsumowujące w Bibliotece

W Bibliotece Gminnej 14 stycznia 2014 r. odbyło się spotkanie podsumowujące z uczestnikami projektu „Od Smyka do czytelnika”. Realizacja projektu ruszyła we wrześniu 2013 r, na które to Biblioteka otrzymała dofinansowanie z Fundacji „Parasol”.

Warsztaty te stały się atrakcyjną formą edukacyjnego rozwoju młodych mieszkańców naszej Gminy. W trakcie spotkań dzieci mogły min. zapoznać się z literaturą dziecięcą, uczestniczyć w zabawach muzyczno – ruchowych, zajęciach kulinarnych oraz plastycznych.
Dzieci mogły rozwinąć swoje umiejętności, własne pasje oraz miło i ciekawie spędzić czas.

Podczas ostatniego spotkania dzieci obejrzały prezentację multimedialną dotyczącą projektu. Mogły posłuchać dalszych przygód Kubusia Puchatka oraz miały okazję naśladować głosy różnych zwierzątek. Wielu wrażeń dostarczyły uczestnikom zajęcia plastyczne, podczas których wykonały podobiznę sowy. Spotkanie kończył słodki poczęstunek przy wspólnym stole.

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe Dyplomy za udział w projekcie, które wręczyła dyrektor Gminnej Biblioteki Krystyna Podraża.

Serdecznie dziękujemy pani dyrektor Krystynie Podraża, pani Iwonie, pani Justynie oraz pani Kasi za wielkie serce, zaangażowanie oraz wspólnie, twórczo spędzony czas!