Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło  Caritas  podjęło akcję   POŻAR – SOS . Polegała ona na zbiórce długoterminowej  żywności rodzinie  uczniów , którzy  uczęszczali do naszej      szkoły – ofiar pożaru. .   Akcja  trwała  04.0 – 21.01.16r  dwa  tygodnie . Oprócz wsparcia potrzebujących celem  akcji  było ukazanie  sposobu i  włączenie się  w przeżywanie  JUBILEUSZOWEGO ROKU  MIŁOSIERDZIA . Jak zawsze  apel spotkał się z hojną odpowiedzią ze strony darczyńców , uczniów naszej szkoły . Ofiarowana żywność została przekazana  przez opiekuna SKC  p R. Mizielińską .                                                                                                                                        Za ofiarowaną  pomoc w imieniu  poszkodowanych  bardzo  dziękujemy .
Opiekun SKC R. Mizielińska