Wiosenne przedstawienie ,,O biedronce” dla rodziców

Maj i czerwiec to szczególne miesiące, w których obchodzimy Święto Mam i Tatusiów. W tym roku ten uroczysty dzień w naszym przedszkolu świętowaliśmy 12 maja, gdzie miała miejsce wspaniała  uroczystość, na którą zostali zaproszeni rodzice. Przedszkolaki jako główni gospodarze tej uroczystości przygotowali z pomocą swoich pań  przedstawienie „O biedronce”,  by w ten sposób uczcić Święto Mamy i Święto Taty. Dla kochanych Rodziców dzieci recytowały wiersze oraz zaśpiewały przygotowane specjalnie na tę okazję piosenki również w języku angielskim. Każde z dzieci starało się by swoją rolę zaprezentować jak najlepiej. Wzruszeni rodzice oklaskami i uściskami nagrodzili swoje pociechy. Dodatkową atrakcją było wręczenie przez dzieci własnoręcznie wykonanych kolorowych laurek.

Dzień ten był ciekawy, miły i wesoły dla wszystkich.

My również przyłączamy się do życzeń maluszków i życzymy Rodzicom wszystkiego najlepszego. Dla takich chwil  miło jest czekać cały rok. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas!!!