Wycieczka do Multikina

Dnia 25 listopada br. odbyła się wycieczka do Multikina w Słupsku. Był to pierwszy  wyjazd zorganizowany  dla naszych najmłodszych, czyli dla  trzech grup przedszkolnych. Dla  dzieci 5 i 6- letnich udział w wycieczce był niemal bezpłatny. W większości pieniądze  stanowiły  nagrodę uzyskaną przez nie w ubiegłym roku szkolnym.  Te szczególne chwile były dla dzieci niejako upominkiem z okazji zbliżających się Mikołajek. Dzieci już teraz mogły poczuć świąteczny klimat. Bajka o tytule „Ratujmy Świętego Mikołaja: Święta tuż tuż” była skierowana dla najmłodszych odbiorców. Była to brytyjska animacja, w której losy Świąt Bożego Narodzenia spoczywały w rękach elfa Bernarda. Wspomniany elf wraz z wesołym reniferem z latającego zastępu Świętego Mikołaja wyruszyli  na ratunkową misję w czasie. Na szczęście zakończenie misji było udane i dzieci mogą spokojnie oczekiwać Mikołaja.

Warto dodać, że dla niektórych dzieci  była to pierwsza (i z pewnością niezapomniana) wizyta w kinie. Była to niezwykle emocjonująca,  fascynująca , a zarazem męcząca wycieczka, gdyż najmłodsze dzieci zasnęły w drodze powrotnej. Dzień ten zaliczamy do niezwykle udanych, a uśmiechy na twarzach naszych dzieci pozostaną w naszej pamięci na długi czas.