Zielony Kapturek

Dnia 3 czerwca przedszkolaków spotkała prawdziwa niespodzianka odwiedzili nas uczniowie z klasy III. Uczniowie przybyli, aby zaprezentować naszym przedszkolakom wyjątkowe przedstawienie. Wystąpili w spektaklu pt: ”Zielony Kapturek” zachwycając tym samym swoimi umiejętnościami aktorskimi oraz pięknymi strojami.

Przedszkolaki patrzyły na przedstawienie z wielkim zachwytem. Wszyscy byli pełni podziwu dla uczniów, którzy występowali jak prawdziwi aktorzy.

Na koniec przedszkolaki głośno podziękowały swoim starszym kolegom za cudowny występ wielkimi brawami.

Dziękujemy uczniom klasy III za wspaniałe przedstawienie i zapraszamy częściej do naszego przedszkola, gdyż wszyscy byli zachwyceni tym wielkim widowiskiem.