Smyk-aktor

10 grudnia 2013 r. dzieci z przedszkola po raz kolejny odwiedziły Bibliotekę Gminną tym razem zostaliśmy mile zaskoczeni przygotowanym spektaklem pt: „Zamieszanie w krainie bajek”. W roli aktorów wcielili się pracownicy Biblioteki, rodzice oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Trzebielinie. Na scenie pojawiły się takie postacie jak: Czerwony Kapturek, Król, Baba Jaga, Kot, Jaś i Małgosia, Kopciuszek, krasnoludki czy wilk. W spektaklu wystąpiły różne postacie. Wszystko, dlatego, że zła wróżka pomieszała bajki. Bohaterowie musieli dotrzeć do Króla, bo tylko on mógł te bajki odplątać.

Przedstawienie wzbudziło wielki zachwyt wśród dzieci, rodziców i personelu przedszkola. Każdy strój postaci występujących w bajce był dokładnie przemyślny, natomiast gra aktorów – była w pełni profesjonalna.

Dzieci z przedszkola miały również okazję zaprezentować swoje rosnące od najmłodszych lat zdolności aktorskie. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach recytowali wiersze, których się nauczyli. Wykazały się przy tym dużą jak na ich wiek śmiałością i uzdolnieniami. Występ przyjęty został gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci otrzymały słodką nagrodę.