Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia u 6- latków.

Święta tuż, tuż, dlatego przygotowania  bożonarodzeniowe u 6- latków są w pełni. Przed wizytą Mikołaja dzieci udekorowały pachnące, zielone drzewko, które otrzymaliśmy od państwa Kądziela. Wykonały także Mikołaje z masy solnej, które będą stanowiły świąteczny podarunek dla  rodziców. Dzieci wysłały do swoich najbliższych  własnoręcznie wykonane świąteczne kartki z życzeniami. Jednak najciekawszym dla nich zajęciem były warsztaty kulinarne. To właśnie na nich dzieci samodzielnie przygotowały ciasto na ciasteczka, uformowały je, a po ich upieczeniu ozdobiły kolorowym lukrem. Efekt ich pracy był bardzo smaczny, gdyż ciasteczka te były najbardziej popularne na spotkaniu wigilijnym, które odbyło się 19.12.2013 r. Przepyszny poczęstunek na to spotkanie przygotowali rodzice. Nie zabrakło na nim wspólnego śpiewania kolęd, dzielenia się opłatkiem i składania życzeń. Spotkaniu temu towarzyszyła  sympatyczna i pełna pozytywnych emocji atmosfera. Nagrodą za  pracę i wkład dzieci  był podarunek otrzymany od Mikołaja  (gipsowy Mikołajek), który zawieszą na choinkach w swoich domach. Mam nadzieję, że będzie on przypominał  wspólnie spędzone chwile w przedszkolu.