Jasełka dla Babci i Dziadka

16 stycznia 2014 r. w naszej szkole pojawiły się piękne anioły, pastuszkowie, gwiazdeczki, zwierzątka oraz Trzej Królowie, którzy przybyli oddać pokłon Dzieciątku, Maryi i Józefowi. W tych rolach wystąpiły maluchy z przedszkola oraz 5 i 6 latki, które jasełkowym przedstawieniem uczciły Dzień Babci i Dziadka.

Przedstawienie rozpoczęło się śpiewająco, przedszkolaki wcieliły się w różne role, które przyczyniły się do tego, że na twarzach zaproszonych babć i dziadków pojawił się uśmiech, który nie znikał do końca przedstawienia.

Po części artystycznej wnukowie zaśpiewali wspólnie „Sto lat…” a następnie wręczyli im okolicznościowe laurki.

Serdecznie dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom, którzy przybyli na przedstawienie oraz wszystkim rodzicom, którzy zadbali o piękne stroje dla swoich pociech i pomoc podczas poczęstunku.